С взглядом в будущее
(044)
400 90 90
Отправить заявку Поиск помещения

Рутенія тур

СПІВДРУЖНІСТЬ КОМПАНІЙ
УКРАЇНСЬКИЙ ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КЛУБ СПОРТИВНІ ТА КУЛЬТУРНІ ІНІЦІАТИВИ
РУТЕНІЯ ТУР

 
Пригадайте дитинство і доцифрову епоху, коли лимонад був смачнішим, день народження яскравішим, а подорожі – романтичнішими…
Уявіть майбутнє, в якому розваги і туризм – це не просто відпочинок і бізнес, а справжнє мистецтво!
Відчуйте красу й неповторність теперішнього моменту - саме зараз Ви є наймолодшими, найздоровішими і Ви повинні бути щасливими!

Вас вітає співдружність компаній - громадська організація Український гірськолижний клуб, туристична компанія Рутенія тур та івент-агенція Спортивні та культурні ініціативи!

Ми є дружня і досвідчена команда професіоналів-ентузіастів своєї справи – чи то культурно-розважальні події, чи то активний туризм нового покоління, а дуже часто і перше і друге водночас! А ще – нам нема рівних в дозвіллі, що є пристрастю мільйонів на планеті – гірських та бігових лижах! Кожна наша подія на лижні стає справжніми родинними Олімпійськими Іграми!

Ми не є гвинтиком та клоном глобальної індустрії туризму та розваг. Калькуляція відсотків від купівлі-продажу не є нашим пріоритетом. Ми не робимо холодних дзвінків – натомість теплі відгуки про нас передають з вуст у вуста!

Наша команда ретельно відбирає найкращий досвід сучасного, шанує старе добре минуле та, насамперед, ми творимо майбутнє саме зараз разом з тими, хто ділить з нами один гірський схил, веслує на одному катамарані, крутить педалі старовинними стежками України та Світу… Але найголовніше – всі ми є однією туристичною родиною, ділимо тепло одного багаття, одного фото на згадку про найкращу подію та найпрекраснішу подорож!

У світі не буває нічого випадкового і Ви не випадково прочитали цей текст – бо на наших чудових фото поки що немає Вас!

Наші послуги:
• повний спектр туристичних послуг (активний, мистецький, інтелектуальний, пляжний туризм)
• організація спортивних подій (змагання, пробіги, естафети);
• організація культурних подій (концерти, фестивалі, виставки, дні міст, відкриття та річниці торгівельних центрів);
• проведення тім-білдінгу будь-якої складності;
• корпоративні події в Україні та за її межами (вечірки, тренінги, конференції)

Наша місія – служити і дарувати радість людям!

Наша адреса:
Київ 03062
Пр Перемоги 67, корпус G, офіс 105
044 205 37 17